Dlaczego miałbyś oddać swoje media społecznościowe w nasze ręce?

Jako właściciel czy manager restauracji masz wystarczająco obowiązków związanych z prowadzeniem biznesu i zadaniami operacyjnymi, które sprawiają, że restauracja funkcjonuje na codzień. Nie sposób być ekspertem w każdej dziedzinie i poświęcać codziennym obowiązkom i marketingowi Twojego lokalu tyle samo uwagi i czasu.

3 główne powody, dla których warto oddać swoje media społecznościowe w nasze ręce:

Oszczędzasz czas

W dzisiejszym świecie zajmowanie się Facebookiem i Instagramem dla jednego lokalu to zadanie na pełny etat. Manager czy właściciel nie ma go wystarczająco dużo, by w pełni wykorzystać potencjał marketingowy Twojej restauracji. Powierzając nam prowadzenie swojego Facebooka i Instagrama nie tylko zajmujemy się przygotowaniem planu komunikacji czy umawianiem sesji zdjęciowych. Poświęcamy czas by każdy post był jak najbardziej interesujący, a żadna wiadomość, recenzja, komentarz nie pozostały bez reakcji.

Oszczędzasz pieniądze

Media społecznościowe i ich algorytmy zmieniają się i ewoluują w błyskawicznym tempie. Bez ciągłego śledzenia nowinek i trendów, po pół roku nieuwagi przestajesz być na czasie. Czy masz na to czas? My mamy. Dodatkowo regularnie szkolimy siebie i nasz zespół. Nasza wiedza i doświadczenie to Twoje zaoszczędzone pieniądze, bo nie popełniasz kosztownych błędów i budżet reklamowy, który masz przewidziany jesteśmy w stanie wykorzystać dużo efektywniej niż laik.

Osiągasz zamierzone efekty

Słyszałeś już powiedzenie „Media Społecznościowe Sprzedają”? To prawda, jeśli się je umiejętnie wykorzysta. Jeśli to tej pory prowadziłeś Facebooka czy Instagram ot tak, bo wszyscy to robią, czas postawić sobie plan i zacząć go realizować. Zlecając opiekę nad Facebookiem i Instagramem Twojego lokalu wspólnie ustalamy cele, jakie chcesz osiągnąć i proponujemy Ci najbardziej korzystne rozwiązania, z których co miesiąc nas rozliczasz.

FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY
Nasze teraźniejsze realizacje

Nasi klienci

Każdy lokal gastronomiczny jest inny, każdy ma swoje potrzeby i skierowany jest do innych Gości. Obecnie prowadzimy ponad 20 kont restauracji na Facebooku i kilkunastu na Instagramie, oto niektóre z nich:

Facebook Organic Coffee
Facebook Restauracji Jeff's
Facebook Restauracji Jeff's
Facebook Restauracji Shipudei Berek
Instagram Otto Pompieri
Instagram St Antonio
Instagram Podwale 25
Instagram Organic Coffee

Masz pytania? Dzwoń śmiało!

+48 606255015

Działamy w całej Polsce

Obsługujemy już klientów w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Krakowie.

Wyślij nam maila z zapytaniem:

witaj@agencjakreatywnafika.pl