SZKOLENIE
``RESTAURACJA NA FACEBOOKU``

ABC marketingowe, czyli elementarz dla właścicieli i managerów restauracji, kawiarni i barów.

Przedstawimy Ci podstawowe narzędzia marketingowe do promocji Twojego lokalu, jak z nich najefektywniej korzystać i tym samym, co robić, by mieć więcej gości.

Nadchodzące terminy szkoleń

Poznań
9 kwietnia 2019
godz. 10-15

Trójmiasto
13 maja 2019
godz. 10-15

Warszawa
11 czerwca 2019
godz. 10-15

Uczestnicy szkolenia

Dla kogo przygotowaliśmy ``Restauracja na Facebooku``?

Kto najbardziej skorzysta na opanowaniu zagadnień omawianych na szkoleniu i komu ta praktyczna wiedza przyda się najbardziej?

Właścicieli restauracji, kawiarni i barów,

którzy sami zajmują się marketingiem swojego lokalu i własnymi siłami chcieliby go wypromować do jak największej ilości gości, ale nie wiedzą, od czego zacząć.

Managerów lokalu,

którzy w ramach swoich obowiązków odpowiadają za media społecznościowe restauracji i do nich należy komunikacja do Gości.

Osób odpowiedzialnych za marketing w gastronomii.

które samodzielnie lub w zespole zajmują się komunikacją lokali gastronomicznych do Gości, realizacją założonej strategii i zależy im na podniesieniu swoich kwalifikacji.

Kto NIE SKORZYSTA na tym szkoleniu?

Osoby spoza branży gastronomicznej,
Osoby szukające szkolenia dla zaawansowanych,
Osoby, które myślą o otwarciu restauracji w przyszłości, ale do tej pory jeszcze nigdy żadnej nie prowadziły,
Zaawansowani managerowie marketingu znający pojęcia algorytm, Business Manager, pixel Facebooka czy shadow ban.

Program szkolenia

Co dokładnie omówimy?

Zagadnienia, które poruszymy na konkretnych przykładach z branży gastronomicznej:

Strategia marketingowa

Jak zrobić audyt marketingowy Twojej restauracji? Jak przeanalizować konkurencję? Jak dobrać grupy docelowe i cele komunikacji na Facebooku?

Tworzenie treści i plan komunikacji

Strategia i plan postów. Co publikować i kiedy? Sprawy techniczne. Dobre i złe przykłady. Inspiracje na menu, lunch, zmianę godzin otwarcia, wydarzenia. Narzędzia do analizy i publikacji treści.

Reklama na Facebooku

Jakim budżetem warto dysponować? Jak dotrzeć z informacjami do szerokiej grupy potencjalnych Gości? Ile trzeba wydać? Podstawowe formaty reklam.

Prowadząca:

Marta Panfil

Współwłaścicielka FIKA – marketing dla gastronomii
Ekspert z zakresu social media dla restauracji i zarządzania reputacją online

IMG_8554

Co powinniście o mnie wiedzieć?

Od zawsze wiedziałam, że moje serce bije w rytmie życia restauracji. Stawiałam swoje pierwsze kroki w marketingu branży hospitality w Nowym Jorku, później na kilka lat osiadłam w Londynie. Pracowałam z najlepszymi – ekspertami PR i marketingu gastronomii zarówno ze strony agencji obsługując takie restauracje jak Hakkasan, Shake Shack czy Pollen Street Social, oraz bezpośrednio po stronie klienta jako Area Marketing Manager dla grupy Young’s. Przeszłam przez wszystkie szczeble pracy w restauracji od kelnera do managera i ukończyłam z wyróżnieniem MBA z Hospitality Management. W Warszawie od trzech lat współtworzę z Agnieszką Borek FIKĘ, w portfolio której mamy współpracę z wieloma renomowanymi restauracjami w kilku miastach w Polsce, w tym Aioli Cantine Bar Cafe Deli, Momu, Banjalukę, sieć restauracji Jeff’s, Der Elefant, Otto Pompieri, Zenit, Sushi Zushi, U Szwejka, Restauracja Strefa i wiele innych. Regularnie szkolę i biorę udział w konferencjach branżowych w roli eksperta.

Masz pytania? Dzwoń śmiało!

+48 606255015

Działamy w całej Polsce

Obsługujemy klientów w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Krakowie.

Wyślij nam maila z zapytaniem:

witaj@agencjakreatywnafika.pl